İzmir SEO Konferansı

Google ın 1998 yılında kurulması ve sonraki yıllarda kullanımının Dünya genelinde yaygınlaşması ile birlikte SEO macerası da başlamış oldu. Öyle ki Google günlük alışkanlıklarımızı etkileyecek, değiştirecek kadar çok girdi hayatımıza. Neredeyse ona sormadan yaptığımız birşey yok. Her konuda Google a başvururuz.

Günümüzde ise birçok işletme Google üzerinden yapılan aramalar sayesinde para kazanmaktadır. Bu rekabet giderek artmış ve asıl konu Google arama sonuçlarında yükselmek haline gelmiştir. Bunun ile birlikte SEO (Search Engine Optimization) sektörü doğmuştur. SEO’nun Türkiye’deki gelişim sürecine baktığımızda 2005-2006 yılları ile birlikte gelişim göstermeye başladığını söyleyebiliriz. O yıllarda SEO ile ilgili Türkçe kaynak bulmak mümkün değildi. İngilizce kaynaklardan takip etmek zorunda kalınmıştır. Mümin DENİZ, SEO konusunda Türkiye’deki şanslı birkaç kişiden birisidir. Çünkü SEO’nun Türkiye’deki gelişim sürecinin başından beri kendisini bu alanda geliştirme fırsatı bulmuş ve SEO Uzmanı olarak danışmanlık hizmetleri vermiştir.

İzmir SEO Uzmanı Mümin DENİZ bu alandaki tecrübelerin çok değerli olduğunu ve etkinlikler, konferanslar ve eğitimler ile paylaşılması gerektiğini düşünmektedir. Bu kapsamda 2014 yılında Türkiye’de ücretsiz olarak ve katılımcı sayısı bakımından değerlendirildiğinde Türkiye’nin ilk ve en büyük SEO Konferasını İzmir’de gerçekleştirmiştir.

İzmir SEO Konferansı, 300 kişilik katılımcı ve birbirinden değerli 5 konuşmacısı ile sektör ile ilgili önemli konularda bilgiler, tecrübeler paylaşılmıştır. SEO Konferansının amacı; sektöre doğru yön verebilmek ve SEO konusundaki en doğru bilgileri en tecrübeli isimlerden edinmekti. Katılımcı görüşlerine ve dönütlere bakıldığında oldukça faydalı bir konferans olduğu söylenebilir.

İzmir SEO Konferansı Konuşmacıları

  • Kaan GÜLTEN (SEO Hocası, Webtures kurucusu)
  • Uğur ESKİCİ (n11.com SEO Yöneticisi)
  • Mümin DENİZ (SEO Uzmanı)
  • Çağdaş AKAGÜNDÜZ (TamSEO+ kurucusu)
  • Tarık ÇAYIR (WordPress Türkiye ekibi üyesi)

SEO Konferansı İzmir 2014 te; Site içi SEO, Site dışı SEO, backlink inşaası, kalıcı SEO, rakip analizi, WordPress’te SEO ve SEO başarı hikayesi gibi birçok can alıcı konuya değinilmiştir.

SEO Konferansı Videoları

Mümin DENİZ SEO sektörünün İzmir’de ve Türkiye’deki gelişimine katkı sağlamaya çok büyük önem vermiştir ve hala da vermektedir. Üniversite öğrencilerine, kendi Üniversitelerine giderek ücretsiz SEO eğitimleri vermektedir. Ayrıca bu konuda kendini geliştirmek isteyenlere de İzmir’de SEO eğitimleri düzenlemektedir. Kurumsal firmalara da SEO danışmanlık hizmetleri vermektedir.

İzmir SEO Konferansı Fotoğrafları

seo konferansı izmir
seo konferansı izmir
kaan gülten
kaan gülten
mümin deniz
mümin deniz
seo konferansı
seo konferansı
izmirde seo konferansı
izmirde seo konferansı
izmir seo konferansı
izmir seo konferansı